-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизель паливо та Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-010401-a
Завершена
872 965.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 364.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 364.83 UAH
Номер:
b3311157ed314a7999708e67fc06b3eb
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-04-18-000064
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.04.2023 00:00
Період моніторингу:
18.04.2023 16:21 - 10.05.2023 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
18.04.2023 №33-з
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби
у Вінницькій області Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 18.04.2023 №33-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
6.UA-2023-03-24-010401-a 24.03.2023 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів установлено порушення вимог пункту 14 Наказу №1082.
За результатами аналізу питання щодо відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону із урахуванням вимог Постанови №1178 установлено порушення вимог абзацу 15 пункту 44 Постанови №1178.
За результатами аналізу питання щодо дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель під час розгляду тендерної пропозиції встановлено порушення вимог абзацу 5 підпункту 2 та абзацу 3 підпункту 3 пункту 41 Постанови №1178.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановленого порушення у подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 02 травня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), із урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (далі – Постанова №1178), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Благоустрій» Тульчинської міської ради (далі - Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 24 березня 2023 року №8, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович», протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 06 квітня 2023 року №11, повідомлення про намір укласти договір, договір від 12 квітня 2023 року №32/72 (далі – Договір), звіт про результати проведення процедури закупівлі від 12 квітня 2023 року та пояснення від 25 квітня 2023 року, отримане від Замовника через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу встановлено, що Замовником на порушення вимог пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року №1082 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 року за №610/34893 (далі – Порядок №1082), в оголошенні про проведення відкритих торгів в окремих електронних полях не зазначена інформація щодо коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.
Водночас, моніторингом установлено, що тендерна документація Замовника складена не у відповідності із нормами Закону із урахуванням вимог Постанови №1178, а саме:
- в пункті 5 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації встановлено вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, чим не дотримано вимоги абзацу 15 пункту 44 Постанови №1178, яким передбачено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці 14 цього пункту.
Крім того, моніторингом установлено, що відповідно до пункту 1 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовник встановив вимогу, що тендерна пропозиція повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
Однак, тендерна пропозиція учасника ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович» не містить накладений кваліфікований електронний підпис учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів.
Оскільки, під час перевірки електронного цифрового підпису на сайті Центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/verify) установлено, що тип носія особистого ключа «незахищений/удосконалений», що свідчить про накладення на тендерну пропозицію учасника ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович» електронного підпису, який не може вважатися кваліфікованим та, що не відповідає вимогам пункту 1 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
Окрім цього, установлено, що у складі тендерної пропозиції учасника ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович» відсутні документи надання яких передбачено тендерною документацією Замовника, а саме:
- лист-згода з проєктом договору про закупівлю, що наведений у додатку 5 до тендерної документації (пункт 3 Розділу VI тендерної документації);
- копії сертифікату відповідності та/або паспорту/сертифікату якості та/або іншого документу, який підтверджує якість та відповідність товару, дійсного на дату подання пропозицій із його автентичним перекладом на українську мову (пункт 7 розділу I, пункт 3 додатку 1 тендерної документації)
Згідно з абзацом 15 пункту 44 Постанови №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6, і 12 частини першої та в абзаці 14 цього пункту.
Водночас, моніторингом установлено, що у в пункті 5 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовник встановив вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, зокрема:
- довідки в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів, або про те, що учасник процедури закупівлі виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю, відповідно, підстав, що призвели б до його дострокового розірвання і до застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків, не було, або довідки з інформацією про те, що він надав підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі.
Однак, переможцем торгів ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович» не надано у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстави, зазначеної у абзаці 14 пункту 44 Постанови №1178, чим порушив вимоги пункту 5 Розділу IІІ тендерної документації.
Відповідно до абзацу 5 підпункту 2, абзацу 3 підпункту 3 пункту 41 Постанови №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі невідповідності вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу 1 частини третьої статті 22 Закону та переможця у зв’язку з ненаданням у спосіб, зазначений в тендерній документації, документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 44 Постанови №1178.
Однак, на порушення вимог абзацу 5 підпункту 2 та абзацу 3 підпункту 3 пункту 41 Постанови №1178 Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович», як таку, що не відповідає вимогам установленим у тендерній документації відповідно до абзацу 1 частини третьої статті 22 Закону та переможця у зв’язку з ненаданням у спосіб, зазначений в тендерній документації, документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 44 Постанови №1178, а уклав з ним Договір на суму 782750,0 грн.
В ході моніторингу, згідно із інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, Замовником на підставі додаткової угоди від 27 квітня 2023 року №4 Договір розірвано.
Період усунення порушень:
02.05.2023 16:21 - 17.05.2023 00:00
Дата публікації висновку:
02.05.2023 16:21
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку за результатами проведеного моніторингу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області по закупівлі UA - 2023-03-24-010401-a ДК 021:2015-09130000-9 "Нафта та дистиляти" було укладено Додаткову угоду №4 від 27.04.23 року про розірвання договору про закупівлю №32\72 від 12.04.23року "Нафта та дистиляти", у зв'язку з виявленими порушеннями законодавства під час здійснення публічних закупівель, які неможливо усунути. Сума оплати за договором №32\72 від 12.04.23 між КП "Благоустрій" Тульчинської міської ради та ФОП Ільченко А.Л. становить 147 750,00 грн.
Дата публікації звіту:
05.05.2023 10:38
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionBiddingDocuments: Так
- corruptionAwarded: Так
- other: Так
Опис:
Замовником усунуто порушення шляхом розірвання договору від 12.04.2023 №32/72 додатковою угодою від 27.04.2023 №4.
Дата публікації:
08.05.2023 14:44
Запити/Пояснення
Номер:
9926fcbdadbd4559aed5e3d08121b64a
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
20.04.2023 11:00
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.04.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі дизельного палива та бензину А-95 (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2023-03-24-010401-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснення з питань:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
2. Чому не відхилено тендерну пропозицію учасника ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович», а обрано переможцем, оскільки учасником не накладено кваліфікований електронний підпис на тендерну пропозицію (пункт 1 Розділу ІІІ тендерної документації), не надано лист-згоду з проєктом договору про закупівлю, що наведений у Додатку 5 до тендерної документації (пункт 3 Розділу VI тендерної документації) та не надано із їх автентичним перекладом на українську мову копії сертифікату відповідності та/або паспорту/сертифікату якості та/або іншого документу, який підтверджує якість та відповідність товару, дійсного на дату подання пропозицій (пункт 7 Розділу I, пункт 3 додатку 1 тендерної документації)?
4. Чому не відхилено тендерну пропозицію переможця ФОП «Ільченко Анатолій Леонідович», у зв’язку з ненаданням у спосіб, зазначений в тендерній документації, документів, що підтверджують відсутність підстави, зазначеної у абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (пункт 5 Розділу IІІ тендерної документації)?
Відповідні пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
31b348302b234864aea7311bdf0feb97
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
25.04.2023 15:46
Опис:
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Постанова).
Терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі, постановах Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 “Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків” від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”.
Запропонований учасником товар повинен відповідати «ДСТУ 3868-99. Паливо дизельне. Технічні умови» та/або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 р. № 927. Щодо обґрунтування розміру витрат на згаданий предмету товару повідомляємо, що підприємство здійснює свою діяльність у частині благоустрою територій, парків та скверів, кладовищ, обслуговування вуличного освітлення територіальної громади м. Тульчина (косіння трави, чагарників, обрізка дерев на лініях електропередач, перевезення сміття, ліквідація стихійних сміттєзвалищ). Методика визначення вартості предмета закупівлі проведене через моніторинг цін на вище вказаний товар через систему електронного каталогу (додаток 1 «Про визначення ціни товару).
На запит питання 2 п.1 повідомляємо наступне, так згідно тендерної документації (пункту 1 Розділу III) замовником вимається, накладання КЕП на тендерну документацію, але Уповноважена особа під час підготовки інструкції із складання тендерної пропозиції (помилково зазначила лише накладання КЕП). Але вже під час розгляду тендерних пропозицій Уповноважена особа спираючись на роз’яснення Держаудитслужби, відповідно до пункту 2 постанови КМУ від 17.03.2022року №300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг» (далі Постанова 300) на період воєнного стану на території України та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування дозволяється використання електронних підписів чи печаток, що базується на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, без відомостей про те, що особистий ключ зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки, тож спираючись на вище описане Уповноважена особа прийняла до розгляду найбільш економічного вигідну тендерну пропозицію, яка підписана не КЕП, а електронним цифровим підписом.
На запит питання 2 п.2 про не надання листа-згоди з проектом договору про закупівлю, що наведений у Додатку 5 до тендерної документації (пункт 3 Розділу VI тендерної документації), повідомляємо наступне, що Учасник закупівлі надав підписаний проект договору у складі тендерної пропозиції, що зазначений у Додатку 5 до тендерної документації, розглядаючи цей пункт тендерної документації Уповноважена особа прийняла рішення, що Учасник погоджується із запропонованим проектом договору, про що свідчить підписання та опублікування зазначено договору у складі тендерної документації.
На запит питання 2 п.3 про не надання із їх автентичним перекладом на українську мову копії сертифікату відповідності та/або паспорту/сертифікату якості та/або іншого документу, повідомляємо наступне, що Учасник найбільш економічно вигідної пропозиції надав сертифікат відповідності, але на іноземній мові. Уповноважена особа самостійно здійснила аналіз зазначено сертифікату на відповідність тендерній документації та допустила до оцінки тендерної пропозиції, адже зазначена цінова пропозиція визначена економічного вигідною.
На запит питання 4 у зв’язку з ненаданням у спосіб, зазначений в тендерній документації, документів, що підтверджують відсутність підстави, зазначеної у абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (пункт 5 Розділу IІІ тендерної документації), повідомляємо наступне, Уповноважена особа проаналізувавши підстави, зазначені у абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» дійшла думки, що Учасник процедури закупівлі надав вичерпний перелік підстав, що вимагається тендерною документацією згідно чинного законодавства.
Тож спираючись на вище описане Уповноважена особа прийняла рішення про визначення пропозиції Учасника, яка є найбільш економічно вигідною переможною, про що свідчить укладений договір. Аналізуючи даний запит Уповноважена особа визнає, що допустилася певних порушень під час визначення переможця публічних закупівель. Але на думку Уповноваженої особи це не мало суттєвого впливу під час визначення переможця вище зазначеної закупівлі, адже Уповноважена особа діяла у цілях економії бюджетних коштів, максимальної ефективності під час закупівлі відповідного товару.
Також повідомляю, що зобов’язуюся в подальшому не допускати подібних випадків, для уникнення порушення під час проведення процедур закупівель.