-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизель паливо та Бензин А-95
Оголошено тендер
872 965.00
UAH
Номер:
1796bf933bf54f1bb3e6e30203db7ba8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-24-004844-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Контактна особа:
Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
872 965.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизель паливо та Бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
24.03.2023 21:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума872 965.00 UAH