-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизель паливо та Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-010401-a
Завершена
872 965.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 364.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 364.83 UAH
Номер:
0ebdf1c74bf5404da8e6e4721c2e52b3
Внутрішній номер закупівлі:
17335834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-24-010401-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
872 965.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2023 22:06 - 29.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2023 22:06 - 01.04.2023 08:00
Аукціон:
01.04.2023 08:01 - 01.04.2023 08:01
Період кваліфікації:
01.04.2023 08:01 - 06.04.2023 12:04
Період завантаження договору:
12.04.2023 00:00 - 22.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴872 965.00 Дизель паливо та Бензин А-95