-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-005059-a
Завершена
4 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 43 200.00 UAH
Номер:
7f77ca18b1dd44b199c8c057b354baf9
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-06-12-000026
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.06.2023 00:00
Період моніторингу:
12.06.2023 14:25 - 04.07.2023 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
12.06.2023 № 45
м. Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 116, доручення державної аудиторської служби України від 21.04.2023 №003100-18/4590-2023.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.
Начальник Управління Західного
офісу Держаудитслужби в
Рівненській області Анатолій КАРП’ЮК
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 12.06.2023 № 45
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2023-01-20-005059-a 20.01.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Рівненській області Віктор ГРИГОРУК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації про закупівлю, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця торгів, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 20 червня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації про закупівлю, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII із змінами (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Акціонерного товариства «Укргазвидобування» в особі філії «Львівгазвидобування» (далі – Замовник) на 2023 рік за номером ID: UA-P-2023-01-19-007094-a ; оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 20 січня 2023 року № ЛГВ23П-003, реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію учасника ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Сіко», протокол розкриття тендерних пропозицій UA-2023-01-20-005059-a, протокол від 06.02.2023 № ЛГВ23Т-003 про визначення переможця та намір укласти договір, повідомлення про намір укласти договір від 06.02.2023, Договір №ЛГВ-67/07-23 від 21 лютого 2023 року, пояснення Замовника отримане через електронну систему закупівель від 19.06.2023.
Замовником визначено переможцем процедури закупівлі учасника ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Сіко» та прийнято рішення про намір укласти договір з ним.
Між Замовником та переможцем торгів ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Сіко» укладено Договір про закупівлю послуг №ЛГВ-67/07-23 від 21 лютого 2023 року з ПДВ.
Період усунення порушень:
20.06.2023 16:54 - 24.06.2023 00:00
Дата публікації висновку:
20.06.2023 16:54
Запити/Пояснення
Номер:
8ee9254c105047cd9555067ae76827c6
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
14.06.2023 11:58
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.06.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2023-01-20-005059-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р № 43, постала потреба в отриманні наступних пояснень.
Пунктом 8 розділу I «Загальні положення» тендерної документації передбачено, що Замовник вимагає надання забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем відкритих торгів у вигляді банківської гарантії/стендбай акредитиву у відповідності до додатку №8.1 до тендерної документації або у формі грошових коштів у розмірі 5% від загальної вартості договору про закупівлю.
У зв’язку з чим, просимо надати інформацію та документальне підтвердження щодо надання переможцем тендеру забезпечення виконання договору до укладання договору в розмірі та на строк дії визначені тендерною документацією (із документальним підтвердженням).
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
19b89082e12e42cf9a85301ee79747c1
Назва:
На запит про надання пояснення у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Дата опублікування:
19.06.2023 11:10
Опис:
1. На вимогу «надати інформацію та документальне підтвердження щодо надання переможцем тендеру забезпечення виконання договору до укладання договору в розмірі та на строк дії визначені тендерною документацією (із документальним підтвердженням)»:
У відповідності до рішення Уповноваженої особи Філії ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування» від 20.01.2023 року, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості) та Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами, далі – Закон) та інших нормативних документів чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, розпочато процедуру закупівлі ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів,
Згідно протокольного рішення Уповноваженої особи №ЛГВ23Т-003 від 06.02.2023 року переможцем процедури відкритих торгів учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "СІКО" (код ЄДРПОУ 43176970) з ціною тендерної пропозиції 4 163 040,00 грн. з ПДВ визнано переможцем процедури закупівлі відкриті торги з особливостями по предмету: ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів, ідентифікатор закупівлі UA-2023-01-20-005059-a та ухвалено рішення про намір укласти договір про закупівлю.
На виконання п.8 Розділу І «Загальні положення» тендерної документації щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем відкритих торгів у вигляді банківської гарантії/стендбай акредитиву у відповідності до додатку №8.1 до тендерної документації або у формі грошових коштів у розмірі 5% від загальної вартості договору про закупівлю, ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «СІКО» надано банківську гарантію №BGV/UA/03-2-00675 від 13.02.2023 року від АТ «Український будівельно-інвестиційний банк».
21.02.2023 року між АТ «Укргазвидобування » та ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «СІКО » укладено договір №ЛГВ 67/07-23 на надання послуг з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ.