-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-003_Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-005059-a
Завершена
4 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 43 200.00 UAH
Номер:
cbb98b93549f4c8e90bfa56211cd7414
Внутрішній номер закупівлі:
16664162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-005059-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 11:25 - 27.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 11:25 - 30.01.2023 15:00
Період кваліфікації:
30.01.2023 15:02 - 06.02.2023 11:45
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 320 000.00 Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів