-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ
Оголошено тендер
4 320 000.00
UAH
Номер:
6b834a414eab4a63b112d8a3e8d95b50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-19-007094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного переоснащення вичислювачів газу Флоутек ТМ
Примітки:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
19.01.2023 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 320 000.00 UAH