-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-004701-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
193bd71386c74af39a899174cd8ff657
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-03-14-000098
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.03.2023 00:00
Період моніторингу:
14.03.2023 16:49 - 05.04.2023 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
14.03.2023 № 22-з
Тернопіль
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 12 пункту 4, підпункту 13 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №117
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Роман СНІГУР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 14.03.2023 № 22-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
4. UA-2023-01-19-004701-a від 19.01.2023 - інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
- Відхилення тендерних пропозицій на підставах, не передбачених законом або не у відповідності до вимог закону (безпідставне відхилення)
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу правильності розгляду тендерної пропозиції учасника встановлено порушення вимог пункту 41 Особливостей №1178, в частині безпідставного відхилення тендерної пропозиції учасника з найменшою ціновою пропозицією.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення абзацу 1 пункту 40 Особливостей №1178, в частині не оприлюднення повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей.
В ході моніторингу встановлено порушення статті 5 Закону, зокрема, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, максимальна економія, ефективність та пропорційність, що призведе до зайвого витрачання бюджетних коштів на суму 39 000,00 гривень.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів Закону, розгляду тендерної пропозиції ФОП Гнатьо В.М., своєчасності укладання договору про закупівлю його оприлюднення та відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області зобов’язує вжити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку зокрема, в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору про закупівлю від 07.02.2023 №28 з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 3 квітня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів та тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон) та Постанові Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості №1178), оприлюднення інформації про закупівлю, розгляд тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернат (далі – Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 19.01.2023 №8, тендерну пропозицію фізичної особи-підприємця Гнатьо Володимира Михайловича (далі – ФОП Гнатьо В.М.), тендерну пропозицію Приватного підприємства «Шумськ Хліб» (далі – ПП «Шумськ Хліб»), протокол про відхилення тендерної пропозиції ПП «Шумськ Хліб» від 30.01.2023 за №12, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою щодо визначення переможця ФОП Гнатьо В.М. від 01.02.2023 №13, повідомлення про намір укласти договір від 01.02.2023 року, договір про закупівлю товарів від 07.02.2023 за №28, пояснення Замовника від 16.03.2023 та від 29.03.2023 отримані через електронну систему закупівель.
Згідно пункту 28 Особливостей №1178 тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих Особливостей.
Під час моніторингу проаналізовано протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 30.01.2023 за №12, згідно якого Замовником відхилена пропозиція ПП «Шумськ Хліб», у зв’язку із тим, що Учасником не подано у складі пропозиції:
- листа-гарантії, щодо дотримання в своїй діяльності норм чинного законодавства України, в тому числі: - Рішення РНБО від "28" квітня 2017 року введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 із змінами «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних Учасник заходів (санкцій)» згідно додатків; - Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019р. № 361-IX із змінами; - Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015р. № 1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації» із змінами. - Замовником при здійсненні державних закупівель враховано вимоги Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 14 травня 2020 року № 184/2020 про введення в дію рішення РНБО "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)";
- гарантійного листа, що учасник закупівлі не перебуває у списку суб’єктів господарювання до яких застосовані санкції.
Уповноваженою особою зазначено про відхилення пропозиції ПП «Шумськ Хліб» на підставі пунктів 1, 2 частини першої статті 31 Закону та частини 2 пункту 41 Особливостей №1178.
Відповідно до пункту 40 Особливостей №1178, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерній пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
Отже, на порушення пункту 40 Особливостей №1178 Замовником виявивши відсутність інформації (документів) у складі тендерної пропозиції ПП «Шумськ Хліб» не розміщено повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, та в порушення вимог пункту 41 Особливостей №1178, безпідставно відхилено тендерну пропозицію учасника з найменшою ціновою пропозицією.
Замовником відхилено найнижчу цінову пропозицію ПП «Шумськ Хліб» на суму 107 000,00 гривень, прийнято рішення про визначення переможця ФОП Гнатьо В.М. з тендерною пропозицією на суму 146 000,00 гривень, що на 39 000,00 гривень більша, що призведе до зайвого витрачання бюджетних коштів.
Таким чином, ненадання Замовником можливості учаснику з найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією усунути невідповідності в документах відповідно до пункту 40 Особливостей №1178, порушує також принципи здійснення публічних закупівель визначених статтею 5 Закону, зокрема, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, максимальна економія, ефективність та пропорційність, що призвело до відхилення тендерної пропозиції, яка на 39 000,00 гривень є меншою від суми тендерної пропозиції наступного учасника.
Період усунення порушень:
03.04.2023 13:32 - 18.04.2023 00:00
Дата публікації висновку:
03.04.2023 13:32
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання зобов'язань покладених на Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат в наслідок проведення моніторингу Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області від 03.04.2023 року на закупівлі Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований» (код ДК021:2015 – 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів) » ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-19-004701-a вжити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку зокрема, в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору про закупівлю від 07.02.2023 №28 шляхом укладення додаткової угоди .
Дата публікації звіту:
05.04.2023 16:23
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
- rejectionOfBidsNotByLaw: Так
Опис:
порушення усунуто
Дата публікації:
07.04.2023 13:28
Запити/Пояснення
Номер:
09b55181f2c84074a70e2fbb7a48bc17
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
15.03.2023 09:12
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.03.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований», (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2023-01-19-004701-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), виникла потреба в отриманні пояснення з документальним підтвердженням.
1. Яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі?
2. Надати посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
601dedebd43f4ff8841b0190a7ac1daf
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
28.03.2023 11:15
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
01.04.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований», (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2023-01-19-004701-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), виникла потреба в отриманні пояснення з документальним підтвердженням.
Під час моніторингу проаналізовано протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернат від 30.01.2023 за №12, згідно якого Замовник відхиляє пропозицію ПП «Шумськ Хліб», як таку що не подало у складі пропозиції листа-гарантії, за підписом уповноваженої особи Учасника та завіреного печаткою (у разі її наявності та використання), щодо дотримання Учасником в своїй діяльності норм чинного законодавства України, в тому числі: - Рішення РНБО від "28" квітня 2017 року введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 із змінами «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних Учасник заходів (санкцій)» згідно додатків; - Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019р. № 361-IX із змінами; - Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015р. № 1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації» із змінами. - Замовником при здійсненні державних закупівель враховано вимоги Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 14 травня 2020 року № 184/2020 про введення в дію рішення РНБО "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". На підтвердження відсутності застосованих до учасника закупівлі санкцій, надати гарантійний лист, що учасник закупівлі не перебуває у списку суб’єктів господарювання до яких застосовані санкції.» (згідно додатку 1 «Інша інформація (для УЧАСНИКІВ - юридичних осіб, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців)» тендерної документації).
Відповідно до пункту 40 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерній пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
У зв’язку з чим прошу надати пояснення чому не розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель щодо учасника ПП «Шумськ Хліб»?
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.