-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-004701-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
ac3229b6578845cf8d5b811e12368214
Внутрішній номер закупівлі:
16647046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-004701-a
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дереш +380673135241 psuxinternat@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 11:19 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 11:19 - 27.01.2023 00:00
Аукціон:
27.01.2023 00:00 - 27.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.01.2023 00:00 - 01.02.2023 10:38
Період завантаження договору:
07.02.2023 00:00 - 17.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований