-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
9d64273dd76f446792cc70ad4d5adc02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-19-001063-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.01.2023 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH