-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області.Коригування"
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-006547-b
Завершена
3 505 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
Номер:
e26bc84df6dc4077a155e5ad90503ee2
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-02-21-000059
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.02.2022 00:00
Період моніторингу:
21.02.2022 15:32 - 17.03.2022 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
21.02.2022 № 121
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 21.02.2022.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 21.02.2022 № 121
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедур закупівель
№ 5 UA-2021-09-29-006547-b 29.09.2021
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності тендерної документації вимогам Закону – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 квітня 2022 року.
Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідність тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – Замовник) (ID плану UA-P-2021-09-29-003494-b); інформація, оприлюднена в електронній системі закупівель щодо процедури закупівлі за номером ID: UA-2021-09-29-006547-b; тендерна документація, затверджена рішенням тендерного комітету Виноградівської міської ради Закарпатської області (протокол від 29.09.2021 №176); пояснення, інформація та документи, надані Замовником 23.02.2022 через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
01.04.2022 11:07 - 07.04.2022 00:00
Дата публікації висновку:
01.04.2022 11:07
Запити/Пояснення
Номер:
c9be6dfc37fb4880bf08f2959cdea7fe
Назва:
Запит щодо надання пояснень (інформації, документів) Замовником
Дата опублікування:
21.02.2022 15:47
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.02.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45110000-1 (Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)» та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6, пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень з наступних питань.
Пропонуємо пояснити, яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Також просимо надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обгрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Номер:
d590a941fc6b4777848f2a7a83c0b4b4
Назва:
ВІдповідь Замовника на запит Державної аудиторської служби України
Дата опублікування:
23.02.2022 14:26
Опис:
На запит Державної аудиторської служби України про надання пояснень в рамках моніторингу (рішення про початок моніторингу від 21.02.2022 р. UA-M-2022-02-21-000059 ) процедури закупівлі роботи «Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м. Виноградів Закарпатської області. Коригування» (ДК 021:2015: 45110000-1 — Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з очікуваною вартістю 3 505 200,00 грн. з ПДВ, що оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-09-29-006547-b, повідомляємо наступне: Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, яка міститься в додатку 3 до тендерної документації, розроблена на підставі затвердженої проєктно-кошторисної документації виконаної Філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Закарпатській області», на котру 05.08.2021 року отримано позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування». Експертиза проведена Філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Закарпатській області», 05.08.2021 року, експертний звіт за № 07-0307/01-21. Обґрунтування бюджетного призначення та визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та зазначеного вище експертного звіту(яка визначена в поточних цінах станом на 15.07.2021р.складала 3717,709 тис.грн.: в тому числі будівельні роботи – 2687,362 тис.грн., інші витрати – 806,642 тис. гривень. Відповідно до розрахунку, очікувана вартість склала 3 505 200 грн. з ПДВ. Щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення на власному веб-сайті повідомляємо наступне. У відповідності до діючого законодавства, ураховуючи набрання чинності 19.12.2020 року постанови Кабінету Міністрів України №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710», якою серед іншого доручено головним розпорядникам бюджетних коштів з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом оприлюднення зазначеного обґрунтування на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель, 03.09.2021 на сайті https://vin-rada.gov.ua/державні-закупівлі/оголошення-про-закупівлі/ оприлюднено зазначену інформацію, що відповідає вимогам чинного законодавства. Додаємо посилання на публікацію: https://docs.google.com/document/d/1AnLhJ6Xcv5eGzMfi0byZnFVT2kgacprg/edit
Додатки: - експертний звіт за №07-0307/01-21 від 05.08.2021 року; - зведений кошторисний розрахунок; - обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2021-08-31-006171-a), що опубліковані на сайті; - роздруківка з сайту https://vin-rada.gov.ua/державні-закупівлі/оголошення-про-закупівлі/, де видно публікацію обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Враховуючи надані Замовником пояснення просимо прийняти рішення про зупинення моніторингу.