-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області.Коригування"
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-006547-b
Завершена
3 505 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
Період оскарження:
29.09.2021 14:28 - 11.10.2021 00:00
Нічого не знайдено.