-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області.Коригування"
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-006547-b
Завершена
3 505 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
Номер:
83f59d5b4e1a4ca5974d31c9bca8d370
Внутрішній номер закупівлі:
11767093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-006547-b
Замовник:
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053677
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, м. Виноградів, ПЛОЩА МИРУ, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мар'яна Кіш +380977548731 3013208769@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 505 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 526.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 526.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 14:28 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 14:28 - 15.10.2021 16:00
Аукціон:
18.10.2021 13:05 - 18.10.2021 13:28
Період кваліфікації:
18.10.2021 13:28 - 23.10.2021 09:47
Період завантаження договору:
23.10.2021 09:47 - 12.11.2021 09:47
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області.Коригування"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАЙДА ЙОЖЕФ ЙОСИПОВИЧ"
Оскарження: 23.10.2021 09:47 - 02.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3231904617
-
Контактна особа:
Йожеф Вайда +380501933848 vayda.yozhef@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 37, квартира 6
Оскарження: 23.10.2021 09:47 - 02.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
3 443 699.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 443 699.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2021 09:47
Відповіді на вимоги
12
Документи
32
Скарги
0
ФОП "МЕНДЖУЛ ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3085605293
-
Контактна особа:
Ярослав Менджул +380505550155 ganna.miroshnichenko75@ukr.net
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський район, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 22
Початкова пропозиція
3 503 023.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 503 023.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ae921462e85421aa3f6e67539c749e0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-006547-b-b1
Постачальник:
ФОП "ВАЙДА ЙОЖЕФ ЙОСИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3231904617
-
Контактна особа:
Йожеф Вайда +380501933848 vayda.yozhef@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 37, квартира 6
Номер договору:
223
Сума договору:
3 443 699.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
"Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул.Миру в м.Виноградів Закарпатської області.Коригування": 3 443 699.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.11.2021 13:00
Статус:
Виконаний