-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-002804-a
В зв*язку з тим, що закупівля Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти " Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області згідно коду закупівлі UA-2021-08-06-005144-а не відбулась через подання менше 2-х тендерних пропозицій за предметом код національного класифікатора України ДК 021:2015 – ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, прийнято рішення закупівлю здійснити повторно шляхом проведення відкритих торгів у відповідності з вимогами Закону
Торги не відбулися
84 496.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
Нічого не знайдено.