-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Оголошено тендер
84 496.42
UAH
Номер:
5215b3c89ab8424aab115d8b394b6364
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-31-006640-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
84 496.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Примітки:
В зв*язку з тим, що закупівля Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти " Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області згідно коду закупівлі UA-2021-08-06-005144-а не відбулась через подання менше 2-х тендерних пропозицій за предметом код національного класифікатора України ДК 021:2015 – ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, прийнято рішення закупівлю здійснити повторно шляхом проведення відкритих торгів у відповідності з вимогами Закону
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2021 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 496.42 UAH