-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-002804-a
В зв*язку з тим, що закупівля Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти " Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області згідно коду закупівлі UA-2021-08-06-005144-а не відбулась через подання менше 2-х тендерних пропозицій за предметом код національного класифікатора України ДК 021:2015 – ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, прийнято рішення закупівлю здійснити повторно шляхом проведення відкритих торгів у відповідності з вимогами Закону
Торги не відбулися
84 496.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
Номер:
148a0e1c733b426faf54cdb96fa87b8f
Внутрішній номер закупівлі:
11317018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-01-002804-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Симоненко +380674679704 olekszoshbuh@gmail.com http://www.oleksiivka-school.edukit.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
84 496.42 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
422.48 UAH
Період уточнення:
01.09.2021 11:43 - 07.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2021 11:43 - 17.09.2021 08:19
Аукціон:
з 20.09.2021 12:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2021 - 31.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МАГДАЛИНА ОЛЕГ ІГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3311511892
-
Контактна особа:
Олег Магдалина +380963781917 fopmagdalyna@ukr.net
-
Адреса:
69098, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПОЛЯКОВА, будинок 17-А, квартира 79
Початкова пропозиція
84 496.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 496.42 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0