• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-762_44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)

1 284 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
09
год
06
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: d09c5ccc4a2843c3b267ef335bce626c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 97966f830f0c487ab8530d8513d9d532  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: f54ddbf7fdd64a03ab4384d12f33708c  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 2c08695187ba4424875961c871ff5cae
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 53cbdc51ba304d2b96ccc4a4647566e6  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: b4c9c72fa2874e1faafc6d0374792543  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: c077134dbddd4ef791385a942bd1ac31  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 7210b15ce5ee47769232a04c292ca125
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 3cbd24f6987d43308c25904ad6009760  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: ea440d0a17c44d0fb75dd54ce3d636cc
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: f916e7a7954344be99532faf7a861b3b  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: e938dd14a88146e29d1d4b853dca99e9  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: 2260b6b012bf4b6b846d2a85b722c278
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 003584298b474ebd97b8ac52bc6f1008  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 55a3a79cf945486097cd736d2ce24bc4
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: d585b28264f64df8aa0b1a38699b99a3  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: f23efc1de8d94a3896f9699063e1d95b  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: e715ebbc5ef54883acd52d14b3d95b9d  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 3007e542f6554758b5fab9394dfb6159
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 2704f9004cb343368798b8cc42ee2a33  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: ca56ebb15fd74a7b8b92734670724216  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: aca76fc3bd034bce90b5aab9d06cfd75
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: e1997a972a174886a65b28b5b094447c  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 689af154f177478c928f30e51fabb0bd  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: dc7c80575c8245f8af657985ccab40a6
Критерій стосується лоту 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів)
ID: 60e66b618cb847ce9d84842361ff3e99  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 39868aa13d8b4a918c6ffbe26e6a4689
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: d590f3a3a4874b509197aa9631c43143  
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 1d648aafa06f4adf8cec06628ca4563d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 1ed6ecdbdfac41c7ba4d60ab0247b1f3  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: a768e528ac9142f1a14b93cbe601ed57
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Мова тендерної пропозиції
ID: 4096ce4947004c019039f869b2953404  
Очікуване значення : ukr  
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 250d0ad7898349a7864d81324f309b41
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Критерій стосується лоту 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)
Спосіб підтвердження
При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: 72f6a58e82e247bda881cac55e52e7ee  
Очікуване значення : 102  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 2b0f30ab5ae14413bae8beb44db91799  
Очікуване значення : 5  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору про закупівлю наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель. Строк дії банківської гарантії забезпечення виконання зобов’язань за договором закупівлі повинен бути не менше ніж строк дії договору про закупівлю або виконання зобов’язань по договору + 102 календарних дні
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору про закупівлю наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель. Строк дії банківської гарантії забезпечення виконання зобов’язань за договором закупівлі повинен бути не менше ніж строк дії договору про закупівлю або виконання зобов’язань по договору + 102 календарних дні
ID: 6b02154741c04fffa20e9071daf60ae6  
Очікуване значення : Так  
При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: b0841cf4f23f435d98109322bde83c70  
Очікуване значення : 102  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Документ
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору про закупівлю наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель. Строк дії банківської гарантії забезпечення виконання зобов’язань за договором закупівлі повинен бути не менше ніж строк дії договору про закупівлю або виконання зобов’язань по договору + 102 календарних дні
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: d79f2c12fa9c47f3a325728276d636d6  
Очікуване значення : 5  
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 22c5ca43fbd4414d88198b6f865f66c3
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 01.09.2026 10:59
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 117763440368420cbf0e1a899b467bba  
Очікуване значення : 90