• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лотки інженерних мереж в асортименті

Оголошено тендер

1 540 800.00 UAH
Номер: 3c393afa6b874656b5a57428b0958785
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-002912-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 1 540 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лотки інженерних мереж в асортименті
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2026 10:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 540 800.00 UAH