-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-762_44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002386-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
1 284 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
12
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
98ac0a2544d349d1832ee84d6ca3b068
Внутрішній номер закупівлі:
30249257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002386-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгеній Головей +380444612937 yevhen.golovei@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 284 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 10:59 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 10:59 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 10:59 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 284 000.00 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)