-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008172-a
Торги не відбулися
286 951.00
UAH без ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: baae8260407b4e3782e9e12e813fa29a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 05ade2f012884224ac8297b00fec223b
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 98fb0ff3f3254bae91cc9713137acb68
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4c069f5fbf7b45498129389504a5e196
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: c0085041e8ab491490879cd27b2b59fa
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: c167d67d68c94f8ab862874ff3372b80
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 368e7182bcf14835b36d69ff165a551b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 307b01d42dad497e875b72cfe5c79461
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 567aa80cff7142fdb29ac4f8c2302c98
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 6fefd948fc1849e5b301417c102d1be5
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 77e3c1d947c5498385a4811908a91a4a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 043ceb813e914b1994b6f85355f2ba41
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 133d9fd3189c4e1cae08638bac7f5c44
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 873b4302a2e24b38aa396763bfcb332f
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 26cc574ab2b540488a62166954de8464
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 8d27b19f7a3d45868a0192d2570d085c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 3a3f61ada4b340199012816d612a3265
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: d071469b18d447729c92f894a3b65398
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 07fc4edf010d4e6f95fbe591660a0e08
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 5677df4b003343269074a65565396245
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 0764c4d0a7c44c91bd282befeeb445de
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: d9761da5ff8743adb77c398d32aa75ff
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 66ba4615c7e043f5b4bd85ddeae30cf9
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 35ba80c9223e45fbb53c6e9993fd5c51
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: eddad80f81fb49fa82d7e53fda017931
Критерій стосується лоту ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору (Аналогічним вважається повністю виконаний договір щодо купівлі – продажу аналогічних послуг за предметом данної закупівлі):
1.1. Довідка довільної форми про виконання Учасником аналогічного договору (договорів), яка має містити наступну інформацію:
- реквізити договору (№ та дата укладення);
- предмет договору;
- найменування замовника послуг, адреса, ЄДРПОУ, контактний телефон.
На підтвердження надати в складі тендерної пропозиції довідку довільної форми.
1.1.1. аналогічний договір з усіма невід’ємними частинами до них (додатками та додатковими угодами). На підтвердження надати в складі тендерної пропозиції скан-копії з оригіналів документів або завірені учасником копії.
ID: 93564b900fc3478ca90cdb5f24fdba21
Очікуване значення :
Так
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: b3a4af5516cf4d44a3d5dc4ebef75b02
Критерій стосується лоту ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасник повинен надати довідку про наявну матеріально-технічну базу.
ID: b4bdc2f201b64f0095a3a0a131e99c6d
Очікуване значення :
Так
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: a7f590079dba48be94a7673fd5981d7f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Критерій стосується лоту ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: b61bff5ebae5412ba4e7820e67ea585c
Очікуване значення :
Так
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 6ceef7d5910d4a42818fdf07c1c485a9
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 3e3354016e6b46cc89df6b371cdec0d9
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 43848acd9a3642af8b60cfd8644374b6
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: d677ed78364a4dea84b446917b1bfc7e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: f690720c03924605b527538ec77631a6
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: a94bc8565425446780404a8910cf59bb
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Мова тендерної пропозиції
ID: a0d147746c3949569d51a7221de08d04
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 5bb560cc50134277b5215ef1b3be9d34
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 14.08.2026 14:49
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: c4d83cb295b14c08b358e09c894b6336
Очікуване значення :
120