-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Оголошено тендер
344 341.20
UAH
Номер:
d4b7290bfc6d47e2aed4d43a400b263f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007378-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26189130
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона ,будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26189130
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона ,будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
344 341.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Примітки:
Місцезнаходження: 02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона, будинок 31
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.08.2026 13:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума344 341.20 UAH