-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008172-a
Торги не відбулися
286 951.00
UAH без ПДВ
Номер:
3838e95b07b64f5fac390cc70901baa7
Внутрішній номер закупівлі:
30091632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008172-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26189130
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, вул. Черчилля Вінстона ,будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Криніцька Лідія Юріївна 380633375636 econ3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
286 951.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:50 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:50 - 22.08.2026 00:01
Аукціон:
з 24.08.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴286 951.00 ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом)