• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 та дизельне паливо

Завершена

241 000.00 UAH з ПДВ

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 483ead568fa34e3c855f1f9110a34120
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: cb75d2122e1c4bd5bbefb20584448bde  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 2d154bd287514feba614ff09aa609073  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 28b53828fabc442497d05c1140cb0a68
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 1057203396d042539b586ea9e5674569  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: b5ac8ebe0e874285b5a83f8644bb1a85  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: abdd35f36c7445ffb2727b751de5e74d  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: c0480ebbb9b74f8b9c43cec9ae4aebc7
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: baa150765d314c518558113c925ef713  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 1084334c4fa54836a8718c1d2ce5b443
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 729ad643f43f4bfba1a8dfc038638537  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 94e01c383c50424a82421c9071ed5719
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 3522d2df851c43e792bad0f352141c62  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: e7b99289250f481ba42af67822c895de  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 766f4fe7b035422f9afe25f7355b471e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 5c383cc153a64c839af41e6d3174c708  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 891f2021fc4e449aab6ba9d132502570  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 15dde441f31c4c91a0ea5fb190ab0644
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: eabe16b5f09e48ea9f9fd5c78d60000e  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 9dff094dfbd849d694f1dcbe23fc13c4  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: c21f1f73c40b4baf976e3d68b05067aa  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: f077e4ed7d37467092f634016b135c1f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 33db38931a704eddbb08b36f0f33970a  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 0d9e8c3192654dbb89b310955da9c03f  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 734b97e3ff774bf0aeed61879dae33f5
Критерій стосується лоту Бензин А-95 та дизельне паливо
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
На підтвердження відповідності даному кваліфікаційному критерію Учасник повинен надати: 1. Довідка в довільній формі з інформацією про виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) (не менше одного договору). Аналогічним вважається договір поставки нафти і дистилятів, а саме договір на поставку бензину А-95 та/або дизельного палива. Інформація надається про повністю виконаний договір. 2. не менше 1 копії договору, зазначеного у довідці у повному обсязі (з усіма укладеними додатковими угодами, додатками та специфікаціями до договору). 3. позитивний* відгук (або рекомендаційний лист, тощо) від контрагента учасника щодо виконання учасником умов договору, зазначеного у довідці. Відгук повинен бути завірений підписом уповноваженої посадової особи контрагента та містити інформацію про реквізити відповідного аналогічного договору – номер (за наявності) та дату аналогічного договору. (*позитивним відгуком є відгук зміст якого підтверджує належне виконання та/або відсутність обґрунтованих претензій, позовів, щодо порушення учасником умов договору/ів).
ID: 8616daac3b804331bac499de91d2514b  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 29321c6bd8df4009b90d1afd58e917cf
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: d6258b284439444e870954b7d22499fa  
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 24432f5e2da2421da0f2014b1e921d23
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 4b9385e2a9224324b1589cbb5af44f0a  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: ee093e3776064cf98a475590f85c5dc0
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Мова тендерної пропозиції
ID: 446bac29053849d9ab60c4e924ecabde  
Очікуване значення : ukr  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 59e6d7ff107340ea96a311418a4cfc77
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 05.06.2026 12:10
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 547207b9baea41d8930f161465ad18ba  
Очікуване значення : 120