-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо
Оголошено тендер
241 000.00
UAH
Номер:
706634ce0eed4508bd3d8a4e49faab9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-006707-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
241 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 та дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.06.2026 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:3801190 - Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів
Сума241 000.00 UAH