-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-005572-a
Завершена
241 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec71140bda894fff9e5452870ac7e2d4
Внутрішній номер закупівлі:
29450389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-005572-a
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:10 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:10 - 15.06.2026 00:00
Аукціон:
15.06.2026 14:19 - 15.06.2026 14:42
Період кваліфікації:
15.06.2026 14:42 - 17.06.2026 10:28
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 000.00 Бензин А-95 та дизельне паливо