-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дошка необрізна
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-004825-a
Під місцем поставки товару слід розуміти: м.Львів, вул. Миколайчука,42 (Столярна дільниця)
Торги не відбулися
174 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: c708997092b74d04865cda4e0ac073fd
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: c1b5fd378729428091eae4ef670a6a95
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 45ba57bf2a174d11aec10070902c9aee
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 4f922d5f1a054f3780b69b6452cdf74b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 55da04474ab746ff891f7b6e2fcb9795
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 3bf1d8f43193408ea8f393f0c0b179a1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: e78bc352c94c4840ad7ef0540ba56e01
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 8ceb022d8238421399835885a4b0d697
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 76a03eaf75d94d6d975d4ec345210df3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 7d491dd1df8f4dd88587ca074c23236d
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 30f478c9a4c4460cae42a01c75db160b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: e39e40cd3e2a433aa4464386a0421af8
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 7a929d6714c74109a7caaaaed7832a79
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: b5e9a861c93048eeb8816291abd76ec1
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 3467e603974e40d8ad3fb218b7fa1784
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: e9a2484062e24314a6a5ab65979bd1d2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 5a20214d8e64472c9c1fcbebc215cbc0
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: fb23daf621234485a63f1e19d4f9f270
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 846dfd394bc1473eab8d8e0e2faa21b8
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 2bbedeaa89534434aa23e5ad2433e853
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 22.08.2023 11:53
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 3d0d076068e84e608282655cdeb2d7b4
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження