-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка необрізна
Оголошено тендер
174 000.00
UAH
Номер:
5a67295176814caa8b7e27c4e3e441e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-002062-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Муніципальна обрядова служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128230
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Левицького , будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Муніципальна обрядова служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128230
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Левицького , будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дошка необрізна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
22.08.2023 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума174 000.00 UAH