• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дошка необрізна

Під місцем поставки товару слід розуміти: м.Львів, вул. Миколайчука,42 (Столярна дільниця)

Торги не відбулися

174 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
Номер: b7367a5644044273b6fb85f238065cdd
Внутрішній номер закупівлі: 18741069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-004825-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Муніципальна обрядова служба"
Контактна особа: Аносова Ірина 380976381193 ianosova063@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 174 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.08.2023 11:53 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2023 11:53 - 30.08.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴174 000.00 Дошка необрізна