• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія, код ДК 021:2015- 09310000-5 – Електрична енергія.

Electricity, code DK 021:2015-09310000-5 - Electricity Customer Location: 61051, Ukraine, Kharkiv region, Kharkiv, Klochkovskaya street 337 А Quantity of goods or volume of work performed or services provided: 920 000 kW*hour Payment conditions: Case: Delivery of goods Description: Payment of the cost of actually consumed electricity is made by the Consumer within 14 banking days from the date of signing by the parties of the act of acceptance-transfer of electricity. Payment type: Postpay Period, days: 14 Type of days: banking Payment amount, (%) 100 Applied evaluation criteria: The only evaluation criterion according to this open bidding procedure is the price (specific weight of the criterion - 100%). Language(s) in which tender proposals should be prepared: Ukrainian, according to the tender documentation Deadline for submission of tender proposals: December 10, 2021 on 00:00 Date and time of the electronic auction: The date and time of the electronic auction are determined by the electronic procurement system automaticall

Завершена

5 520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 600.00 UAH

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 4fa2e536d2cb4bd29dce2ee2d294df25
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 2064417d87304b02936ec44d501af278  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: b3cbd5ea7b1b436eb77ca85edcf95469  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: e963fa4659594aa792560104b356408d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 48c9dc795d13496eb3afe99f721e78a0  
Очікуване значення : Так  
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 1a5edeba30d0452ba2df932262f7b5da
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: c539b518e3d240969d050258c93d6e88  
Очікуване значення : Так  
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 251f04525d6b49e6a11b07cd22c684f1  
Очікуване значення : Так  
Порушення справ про банкрутство
ID: 7799e74f562c402489a5857d6559d38b
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: e2e8b8630ab5489181508fa47d8175d7  
Очікуване значення : Так  
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: e863436195f8445cbfc5fcec86bd435f
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 3ed41b7740ea4602b094f6bee65a1fb2  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 782ac0dab28c4689aec49f43a77e612b   Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 677f2a5d38104d7a8e872b948c622534  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 24abba3859074856b441078e9f834d7b
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 57b9ad6c9824404a8a6bf27211d271a1  
Очікуване значення : Так  
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 5eccd2af82094e9da50764f1eaaf41df
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 4afc3c6d9d1541eaad86da5f26eea993  
Очікуване значення : Так  
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
ID: efc327392045494ba1b0eec2c6f75054  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Причина виникнення існуючої заборгованості
ID: f241dfa5c8bd474a95c24a4d10e9f255  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Характер існуючої заборгованості
ID: 64b8fe220249428eabee8b5919ead6b2  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Сума існуючої заборгованості
ID: fec9eab4c1384894b693aeca71f730cb  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 1a21e9273f1a46aca80a5ab3d6ab84e0  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: fe77eeca57554dd888f8298738072636
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: cf1e42a91c194035aa7a48c851871789  
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: c10546cd70be4f85be3994db88b8c979
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 6457ae2da00f41909349218a6560600e  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 8a6b72532a964da69639fcf9f90d9e39
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:40
Мова тендерної пропозиції українська
ID: eab0145cf4fe4388bd50a28f2c4e10b0  
Очікуване значення : Так  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження