-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-009534-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації)
Торги не відбулися
2 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 1640de77df59429ca4f54545254517ec
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: ad41291b01014553ab2fc29be2f54fe6
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 8fa538ae7d2446ac9a52ebf6bfbb3273
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 12a6560f3db7407da786197879eb2c7e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: aaf94c86caec4f68a6506ccb43477343
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: cbaf740dd35d42adb1883dc3df469fd0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: fe5d49bc82534ea48b60fce2eb303fed
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: fa566fe6fd58486994f9c6d66f8fad8a
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 9f83af2a6092425f86d9b536c6f04505
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 66c8ceb5b4984de2bbdb682a05fab423
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 9818cbd398c649dcb630f28127f407f0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: d3429897ad24499791987beb3d57c0c5
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 8847782e931e40ec803790e5a5584be3
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 5d9e746974474b32b30b47512087cdd7
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 42b36ac9b7cf4a19bef86c4c55cd421a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 942de89215644733b2129fb5f57537e5
Очікуване значення :
Так
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: a40adbaa7f494702b26fb7ebe81947a5
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: d875a5936e2449c3951e4035ed82ee8b
Очікуване значення :
Так
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
ID: 628ae7121976469b95fff8c89ec5d6a0
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Причина виникнення існуючої заборгованості
ID: 2f4e49e7f6c249fcac61c492bbc848c8
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Характер існуючої заборгованості
ID: 8fa9eaea60fb49ad9a1abd8c13f6d08e
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Сума існуючої заборгованості
ID: 358d5be10b1a4bb1ab4213d28d59305a
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Заява
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 63249d6ed54049ed958bb53687f6bcba
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 4854e0344437422cae1b413895a80d4e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: fd3719ae9f6e4f699a6c9522288c5afe
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 2aeb59d9318348a496c2e74a8466dbfb
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 273c3e4ac4e04ad3b410c69976794d55
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 3e3ee1ea47a24ae7b9fa6fd5e0772ad6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 09.11.2021 14:18
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 6601df74b1d748369d39b0ad1af4118b
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження