• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації)

Торги не відбулися

2 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
Номер: c81f062fa2354627a9a7d640f88624ed
Внутрішній номер закупівлі: 12377964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-09-009534-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
Контактна особа: Сергій Валерійович Борисов +380444867178 bdhk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 500.00 UAH
Період уточнення: 09.11.2021 14:18 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2021 14:18 - 25.11.2021 10:00
Аукціон: з 26.11.2021 11:58
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 450000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 2 092 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 092 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 149
Скарги 0