-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Оголошено тендер
2 700 000.00
UAH
Номер:
de501bde630e4678a851fc9fc9291fbe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-09-007371-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (09310000-5- Електрична енергія) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09310000-5 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.11.2021 13:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти
Сума2 140 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума560 000.00 UAH