-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-08-31-013616-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246787
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кільце металеве(гумо-металеве)- ID: UA-2026-08-31-013612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246785
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з ремонту (спаювання) ПВХ ємності пожежної автоцистерни МАЗ 63022J-3525-010 д.н. А...×-
Послуга з ремонту (спаювання) ПВХ ємності пожежної автоцистерни МАЗ 63022J-3525-010 д.н. АМ 171 Е (Y69530M00L9C98034) (згідно з ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-013610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246784
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38329739ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею № 20 Івано-Франківської мі...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 196Б
- ID: UA-2026-08-31-013607-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246781
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування комплексу підготовки води.- ID: UA-2026-08-31-013608-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246779
Демидівський ліцей Димерської селищної ради ЄДРПОУ: 20583682ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
макарони- ID: UA-2026-08-31-013609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246778
Комунальний заклад «Новоархангельський ліцей «Лідер» Новоархангельської селищної ради Голованівсьного району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 40779964ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Лоп’янського ліцею- ID: UA-2026-08-31-013605-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246777
ЛОП'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20561887ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 15220000-6 – «Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені» (хек випотр...×-
ДК 021:2015 (CPV): 15220000-6 – «Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені» (хек випотрошений без голови)
- ID: UA-2026-08-31-013604-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246776
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (М'ясо свинини; Філе куряче)- ID: UA-2026-08-31-013603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246775
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стомат...×-
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)
- ID: UA-2026-08-31-013597-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246774
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун» ЄДРПОУ: 02004404ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-08-31-013601-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246773
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в ж...×-
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-013598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246772
КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" ЄДРПОУ: 25772436ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 45 днів (до 16.10.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівки- ID: UA-2026-08-31-013602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246769
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моторні оливи згідно коду CPV за ДК 021:2015 09210000-4 – Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-013596-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246768
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38289419ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі,фрукти.- ID: UA-2026-08-31-013595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246767
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -