-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з ремонту (спаювання) ПВХ ємності пожежної автоцистерни МАЗ 63022J-3525-010 д.н. АМ 171 Е (Y69530M00L9C98034) (згідно з ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013610-a
Завершена
22 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c3a3f3a3f13a40819e5b035a037db724
Внутрішній номер закупівлі:
30246784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013610-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Ріхтера Святослава будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з ремонту (спаювання) ПВХ ємності пожежної автоцистерни МАЗ 63022J-3525-010 д.н. АМ 171 Е (VIN Y69530M00L9C98034)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Котоній Леонід Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2641920652
-
Адреса:
29015, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький вул. Вінницька будинок 1 квартира 38
Ціна пропозиції
22 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2114c6f34e324f11b89caf7ee245fc20
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013610-a-a1
Постачальник:
Котоній Леонід Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2641920652
-
Адреса:
29015, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький вул. Вінницька будинок 1 квартира 38
Номер договору:
112
Сума договору:
22 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний