• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)

252 028.19 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
10
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 93db289ea61c4c5c9f527b0d9032fb1b
Внутрішній номер закупівлі: 30246787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013616-a   
Замовник: Управління освіти Чернігівської міської ради
Контактна особа: Ольга КОЛИЧЕВА +380462676319 kolycheva.o@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 252 028.19 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 22:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 22:57 - 08.09.2026 02:00
Період оскарження: 31.08.2026 22:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 028.19 45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)