-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)
Оголошено тендер
302 433.83
UAH
Номер:
921f29d226c84d9e81519165bbdb47e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016099-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
302 433.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 22:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума302 433.83 UAH