-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ
- ID: UA-2026-08-31-006939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240226
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-006933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240225
Відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради ЄДРПОУ: 40231184ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-006938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240224
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-08-31-006944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240223
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 00419680ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-006936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240222
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво вівсяне- ID: UA-2026-08-31-006950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240221
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-08-31-006931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240219
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/50 v3.0- ID: UA-2026-08-31-006920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240218
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 07:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали: Набір діагностичний для проведення коронографі...×-
ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали: Набір діагностичний для проведення коронографії трансрадіальний (НК 024:2023 – 16545 – Комплект ангіографії, НК 031:2024 – C014010199 — ДІАГНОСТИЧНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ - ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-31-006919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240213
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Toyota HiAce- ID: UA-2026-08-31-006837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240209
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку газу- ID: UA-2026-08-31-006922-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240208
Комунальне підприємство "Теплоенергомережа" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 23966248ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31510000-4: Електричні лампи розжарення (Лампочка 12 Вт)- ID: UA-2026-08-31-006917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240207
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенди для банерів (матеріали для облаштування благоустрою місця пам'яті (меморіалу)...×-
Стенди для банерів (матеріали для облаштування благоустрою місця пам'яті (меморіалу) за загиблими захисниками України, які були мешканцями Пустомитівської територіальної громади)
- ID: UA-2026-08-31-006925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240206
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки з...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»
- ID: UA-2026-08-31-006909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240204
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-006912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240203
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ» ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41842497ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -