• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)

Завершена

112 860.00 UAH без ПДВ
Номер: 1cec4bc064a04737ad9f7ed4bea07cab
Внутрішній номер закупівлі: 30240222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006936-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІ­РСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Князь Оксана Іванівна 380983437617 oksana_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Замовником 17 серпня 2026 року була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти с.Велика Лінина" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області ; Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 3 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Стрільбичі Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 4 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Білицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 5 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торчиновицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 6 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Великосільській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області). Номер закупівлі UA-2026-08-17-008349-a, яка складалася з 7 лотів. Очікувана вартість закупівлі –1633500,00 грн. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника. Зокрема, за Лотом Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями». Очікувана вартість Лоту №7 становить – 112860,00 грн. Виходячи з вищевикладеного, придбання товару за предметом закупівлі - Код національного класифікатора України Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу із застосуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Очікувана вартість: 112 860.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 2508 послуга
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 82083, Україна, Львівська область, Воля, вул. Центральна,20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Душна Яна Михайлівна
Ціна пропозиції 112 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 30b7df581eb24c47b9908acce01aa4eb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006936-a-a1
Постачальник: ФОП Душна Яна Михайлівна
Номер договору: 410
Сума договору: 112 860.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Договір.docx
pdf
Договір 410.pdf
p7s
sign.p7s