-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006909-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
4 163.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
10
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b3eeb0fee16044fdafcd6f14edeb0fe0
Внутрішній номер закупівлі:
30240204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006909-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 163.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:34 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 163.00 Лот 1. Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»