-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»
Оголошено тендер
4 995.00
UAH
Номер:
2adb3e398ab84269a8b977389c3d4940
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування:
31.08.2026 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 995.00 UAH