-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та підготовка автотранспорту до ОТК- ID: UA-2026-08-31-001518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234821
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31720000-9 Електромеханічне обладнання (Дзвінок дверний Feron E-401 220V)- ID: UA-2026-08-31-001514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234820
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації перевезення студентів Університету народної освіти- ID: UA-2026-08-31-001517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234819
КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Чорткова ЄДРПОУ: 39111205ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пінофол ППЕ ламінований 5мм, Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000, Плінтус Темний...×-
Пінофол ППЕ ламінований 5мм, Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000, Плінтус Темний клен 2,5м, Цвях шиферний 5*120мм, Цвях шиферний 5*120мм
- ID: UA-2026-08-31-001495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234816
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мо...×-
Надання послуг з перекладу (озвучення та/або дублювання та/або субтитрування) державною мовою аудіовізуальних творів.
- ID: UA-2026-08-31-001507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234813
ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нестандартне приєднання до електричних мереж електроустановок на об’єкті «Реконструкція ел...×-
Нестандартне приєднання до електричних мереж електроустановок на об’єкті «Реконструкція електричних мереж з приєднанням когенераційної установки за адресою: вул. Бандери,**, в м.Хмельницький» (код ДК 021:2015:65320000-2 Експлуатація електричних установок)
- ID: UA-2026-08-31-001506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234812
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги- ID: UA-2026-08-31-001510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234811
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вермішель Екстра.- ID: UA-2026-08-31-001509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234808
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спирт етиловий ректифікований- ID: UA-2026-08-31-001492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234805
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-001470-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234804
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поштова марка стандартна U- ID: UA-2026-08-31-001496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234803
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів комп'ютерної п...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів комп'ютерної програми "М.Е.Doc" за правом використання на рік (Модуль "Облік ПДВ")
- ID: UA-2026-08-31-001497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234802
Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівський центр первинної медичної допомоги" Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 38230873ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (перевірка та регулювання системі водопідготовки...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (перевірка та регулювання системі водопідготовки )
- ID: UA-2026-08-31-001499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234800
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ" ЄДРПОУ: 33311890ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти та матеріали для військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-001377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234799
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із де...×-
ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із дератизації приміщень район 2)
- ID: UA-2026-08-31-001502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234798
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КОМФОРТНИЙ ДІМ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44051740ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -