-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001492-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
102 541.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
51
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
be1b6a606ea7412690d29db312f57297
Внутрішній номер закупівлі:
30234805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001492-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 541.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:17 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 541.70 Спирт етиловий ректифікований