-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пінофол ППЕ ламінований 5мм, Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000, Плінтус Темний клен 2,5м, Цвях шиферний 5*120мм, Цвях шиферний 5*120мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001495-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
1d612f0a1bbd4f219e78aa7802830d93
Внутрішній номер закупівлі:
30234816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001495-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пінофол ППЕ ламінований 5мм
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Плінтус Темний клен 2,5м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Цвях шиферний 5*120мм
Кількість
1 кілограм
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
621.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
082de0c6900f4bfaa601d79bb93e3d63
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001495-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-108/2026
Сума договору:
621.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пінофол ППЕ ламінований 5мм: 74.00000 UAH без ПДВ
Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000: 370.00000 UAH без ПДВ
Плінтус Темний клен 2,5м: 65.00000 UAH без ПДВ
Цвях шиферний 5*120мм: 112.00000 UAH без ПДВ
Пліта пінополістерольна EPS 80 10см 1000*1000: 370.00000 UAH без ПДВ
Плінтус Темний клен 2,5м: 65.00000 UAH без ПДВ
Цвях шиферний 5*120мм: 112.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.08.2026 10:15
Статус:
Підписаний