• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із дератизації приміщень район 2)

Завершена

119 541.60 UAH без ПДВ
Номер: 9506d353288e453782499a543259552e
Внутрішній номер закупівлі: 30234798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001502-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КОМФОРТНИЙ ДІМ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Белей +380500273722 tetanamaruhnij@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 119 541.60 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із дератизації приміщень район 2
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 76000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано - франківськ, м. Івано -Франківськ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНІСЛАВСЕРВІС-ІФ"
Ціна пропозиції 119 541.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2dcb175c085c4343995dfacc9f271a86
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001502-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНІСЛАВСЕРВІС-ІФ"
Номер договору: 287/26
Сума договору: 119 541.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 10:16
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.docx.pdf
pdf
Договір .docx.pdf