-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-05-22-000065-c
Завершена
2 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 500.00 UAH
Номер:
a0d1a0fa4255475b906059ef5b9ec66f
Внутрішній номер закупівлі:
9998501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-22-000065-c
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 500.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2021 18:07 - 03.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2021 18:07 - 13.06.2021 18:00
Аукціон:
14.06.2021 14:12 - 14.06.2021 14:33
Період кваліфікації:
14.06.2021 14:33 - 16.06.2021 16:38
Період завантаження договору:
16.06.2021 16:38 - 06.07.2021 16:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
Оскарження: 16.06.2021 16:38 - 27.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
Гамза Руслан Миколайович 380673206699 R.GAMZA@TDKT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Оскарження: 16.06.2021 16:38 - 27.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 547 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 521 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.06.2021 16:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМІНТЕРІНВЕСТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41797345
-
Контактна особа:
Борисюк Ірина PROMINTERGROUP@GMAIL.COM http://promintergroup.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01021, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16
Початкова пропозиція
2 532 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 532 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
c92a48c8c1ab4df9a0187a1ae5f04012
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-22-000065-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
Гамза Руслан Миколайович 380673206699 R.GAMZA@TDKT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Номер договору:
21-2021
Сума договору:
2 521 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 101 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний