-
Відкриті торги
-
КЕП
Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)
2 521 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c92a48c8c1ab4df9a0187a1ae5f04012
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-22-000065-c-a1
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
Гамза Руслан Миколайович 380673206699 R.GAMZA@TDKT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21-2021
Дата підписання:
01.07.2021 00:00
Період дії договору:
01.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
2 521 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 420 250.00 UAH)
Оплачено:
2 521 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 420 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.08.2021
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
782af0e4540a4186aaff226fcc65590f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано