• Відкриті торги
  • КЕП

Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)

Оголошено тендер

2 550 000.00 UAH
Номер: af62eba582f743b2b64c2fdb84c35d6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-22-000197-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 2 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сміттєвоз заднього завантаження на базі шасі МАЗ-5340С2 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.05.2021 17:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 550 000.00 UAH