• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область

Завершена

440 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер: 6b519dd9c1fb41499a6f2a7c88d832aa
Внутрішній номер закупівлі: 9911729
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-18-002230-b   
Замовник: Управління освіти Костянтинівської міської ради
Контактна особа: Олег Свистунов +380660158158 gorodok.kn@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 200.00 UAH
Період уточнення: 18.05.2021 10:17 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2021 10:17 - 03.06.2021 00:00
Аукціон: 03.06.2021 11:49 - 03.06.2021 12:10
Період кваліфікації: 03.06.2021 12:10 - 08.06.2021 13:02
Період завантаження договору: 08.06.2021 13:02 - 28.06.2021 13:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область)
Код ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 85110, Україна, Донецька область, м.Костянтинівка, б-р. Космонавтів, 12 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЖБУДСЕРВІС"

Оскарження: 08.06.2021 13:02 - 19.06.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 329 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2021 13:02
Відповіді на вимоги 11
Документи 50
Скарги 0
ТОВ "ВСЕСВІТ ТЕЛЕКОМ"
Початкова пропозиція 362 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 81
Скарги 0

Контракти

Номер: 8442a1bdd1b84a64b5905d47bd742c73
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-18-002230-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЖБУДСЕРВІС"
Номер договору: 162
Сума договору: 329 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.07.2021 09:14
Статус:
Виконаний
jpg
дог.№162 стор.1 001.jpg
jpg
дог.№162 стор.2 001.jpg
jpg
дог.№162 стор.4 001.jpg
jpg
дог.№162 стор.5 001.jpg
jpg
дог.№162 стор.6 001.jpg
jpg
дог.№162 стор.3 001.jpg
jpg
дог.№162 дог.ціна стор.1 001.jpg
jpg
дог.№162 дог.ціна стор.2 001.jpg
jpg
дог.№162 додаток №1 001.jpg
p7s
sign.p7s