• Відкриті торги
  • КЕП

Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область

329 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8442a1bdd1b84a64b5905d47bd742c73
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-18-002230-b-b1
Замовник: Управління освіти Костянтинівської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЖБУДСЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 162
Дата підписання: 05.07.2021 09:14
Період дії договору: 05.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 329 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 329 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область)
Код ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 85110, Україна, Донецька область, м.Костянтинівка, б-р. Космонавтів, 12 а На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Управління освіти
ТОВ"Н-вп"ПОЖБУДСЕРВIС"
Сума 228713.73 UAH
Статус
Оплачений
10.08.2021 11:11
Док-ти 1
Управління освіти
ТОВ"Н-вп"ПОЖБУДСЕРВIС"
Сума 100286.27 UAH
Статус
Оплачений
10.08.2021 11:11
Док-ти 1