• Відкриті торги
  • КЕП

Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область

Оголошено тендер

440 000.00 UAH
Номер: 811432fc862446a28523061953d2d4b1
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-07-004964-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Костянтинівської міської ради
Замовник: Управління освіти Костянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень в приміщеннях будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №13 за адресою: б. Космонавтів,12а, м.Костянтинівка, Донецька область
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.05.2021 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума440 000.00 UAH