-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Тендер Prozorro UA-2021-05-17-011058-b
Завершена
26 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер:
f18fa82186be4eaba8fefb3d2f1bab15
Внутрішній номер закупівлі:
9901397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-17-011058-b
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Лазарєв +380623521982,+380623521175,+380623521220 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
130.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2021 15:29 - 23.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2021 15:29 - 02.06.2021 16:00
Аукціон:
03.06.2021 12:43 - 03.06.2021 13:04
Період кваліфікації:
03.06.2021 13:04 - 03.06.2021 14:47
Період завантаження договору:
03.06.2021 14:47 - 23.06.2021 14:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
9 найменувань
Період постачання
17.06.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУРЯ РОЗА МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 03.06.2021 14:47 - 14.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3379510460
-
Контактна особа:
Буря Роза 380665305910 BURYAROZA@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 8
Оскарження: 03.06.2021 14:47 - 14.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
25 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2021 14:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0
БОНДЮХ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3312611333
-
Контактна особа:
Олександр +380636337728 aleksandrpulse24@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, пр-кт Перемоги 103, 18
Початкова пропозиція
25 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
ead1979b60ea4659b5ede6974bf3e43a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-17-011058-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУРЯ РОЗА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3379510460
-
Контактна особа:
Буря Роза 380665305910 BURYAROZA@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 8
Номер договору:
12
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.06.2021 08:00
Статус:
Виконаний